Бігові лижі

Лижі мають давню та цікаву історію. Наші далекі пращури використовували цей снаряд для зручності пересування та полювання взимку. Зародившись у північних народів до середини 18 століття, їх стали використовувати як спортивний снаряд.

Перші змагання з бігу на лижах були проведені в 1767 році в Норвегії. З кожним роком популярність лижних гонок зростає, а сьогодні на чемпіонатах та кубках світу ми бачимо серед учасників представників екзотичних країн, у яких не буває зими. Адаптаційні можливості спортсменів лижників, їх функціональні показники викликають заздрість у представників інших циклічних видів спорту. Не випадково у міжсезоння лижі у своїй підготовці використовують представники багатьох видів спорту: веслування, велоспорт, легкоатлети, ігровики, тріатлети…

Моя любов до циклічних видів спорту народилася завдяки лижним перегонам. У нашій сім’ї цей вид спорту культивувався з раннього дитинства і досі я не уявляю собі свого життя без лиж. Багато років спеціалізуючись в ультрабігу, я використовую лижні гонки в міжсезонний (базовий) період підготовки, і не випадково, створюючи школу витривалості, одним із ключових напрямків роботи школи став цей чудовий вид активності.

У зимовий період у розкладі роботи школи ви знайдете щонайменше 3 групових біголижних тренування на тиждень, і якщо це припаде вам до душі, ми з радістю надамо персональні тренування від навчання лижним технікам до підготовки до культових лижних марафонів. Приєднуйтесь!!!