Біг

Про користь бігу знають усі і про те, що це найпростіший і природніший спосіб підтримувати тіло і душу у чудовій формі, написано багато і красиво! Біг дуже енергозатравний вид активності, люди закохані в біг худі, усміхнені та щасливі. Але такий простий «тренажер» доступний небагатьом, найчастіше новачкам у бігу нудно, важко і нема в кого запитати поради.

Нещодавно величезну популярність у світі почали набувати трейли і скай-раннінг – біг по природному рельєфу – гори, ліс або горбиста місцевість. Найчастіше перепад висот становить понад тисячу метрів, тому деякі змагання можна зарахувати до альпінізму. Відкинувши зайву романтику – це страшенно складно і вимагає відмінної підготовки як тіла, так і духу. Скай-раннінг характеризується середньою висотою траси понад 2000 метрів над рівнем моря.

В EnduranceSchool ми вчимо бігти легко, красиво і швидко, асфальтом або стежкою. Заняття проходять тричі на тиждень, а в міжсезоння тренування для любителів бігу складається не тільки з бігу, а додатково з спеціальної силової та кардіо підготовки. Тренер цього напряму – Олексій Прокопенко – найшвидший і найвідоміший українець у світі ultratrail.

«ВСЕ БІЖИТЬСЯ!»